.

.

WANAO02 за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Батеријата на Задниот Поклопец (Сива) SDOJOG (Боја : Злато)

WANAO02 за Xiaomi Redmi Забелешка 4X Батеријата на Задниот Поклопец (Сива) SDOJOG (Боја : Злато)

DEN 854.40

Количина на стоки
Достапно

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку совршен натпревар.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от.Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашиот телефон.Замена на sim картичка фах држач за вашиот стар скршени, напукнато или неработни sim картичка фах носителот Совршено се вклопуваат.За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Батеријата на Задниот Поклопец(Сива).Секој објект има се проверуваат и во добра состојба со разумна цена пред shipping1. Висок квалитет на батеријата на задниот поклопец замена за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X. 2. Замени скршен или нефункционален еден. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот. 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди