.

.

Boomerang - 31 Потресен Ѕвезда - Цврсти Гуми Капак (Пластични Лице & Винил Бенд) за Џип JK Wrangler (2007-2015)- Unpainted Црна

Boomerang - 31 Потресен Ѕвезда - Цврсти Гуми Капак (Пластични Лице & Винил Бенд) за Џип JK Wrangler (2007-2015)- Unpainted Црна

DEN 2398.80

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 31" се Вклопува Wrangler TJ Рубикон (245/75 R16).Други големини вклучуваат : (285/55 R20), (265/70 R16) s, надморска Височина & X Изданија. 245/75 R17 - Moab. 255/70 R18 - Сахара. 315/70 R17 - Не-акции, сопственик инсталиран прекумерно гуми. 35 x 12.50 - Не-акции, сопственик инсталиран прекумерно гуми.

Карактеристики на понудата

Слични понуди