.

.

PowerCoil 3534-6GHIP UNF 6 x 40 Пре-Winder Инсталација Алатка

PowerCoil 3534-6GHIP UNF 6 x 40 Пре-Winder Инсталација Алатка

DEN 1799.76

Количина на стоки
Достапно

Се користи за инсталирање на Power Coil жица thead влошки.Машинско и Рачно инсталирање алатки се достапни.Automatic (автоматски) и Полу-автоматска инсталација на алатки се достапни.Опис на производот Важни информации при инсталирањето на темата за заклучување внесува : Тема Заклучување внесува НЕ треба да се инсталираат со користење на Стандардни Рака Алатка. За низок/среден волумен апликации пред-winder или mandrel инсталација алатка е препорачливо.Сет Содржи : 1 x UNF 6 x 40 Пре-winder Инсталација Алатка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди