.

.

WXXWJ Светилки Таванот Светилка Лустери Светла Новина Осветлување Фан Фан Ковано Железо Дома Спалната соба Далечинскиот

WXXWJ Светилки Таванот Светилка Лустери Светла Новина Осветлување Фан Фан Ковано Железо Дома Спалната соба Далечинскиот

DEN 1375.68

Количина на стоки
Достапно

Фан Сечилото Материјал : Пвц Материјал, Цврсти и Трајни, Не е Лесно да се Деформира, со Добра Отпорност.Сенка Материјал : Абажур, Чист и Јасен, со Кристално Транспарентност.Фан Светлина : со Жолта Светлина Прилагодување, Ќе Може да се Прилагоди на Температурата и Дисипација на Топлина за да се Задоволат Основните Вашиот Осветлување Nee.Светлосни Ефекти : Energysaving Led Светла, Висока Прозрачна Ефикасност, Не Екран Флеш, Долг Живот и Други Предности, Како што се Светулка Пенливо.Светлосни Ефекти : Energysaving Led Светла, Висока Прозрачна Ефикасност, Не Екран Флеш, Долг Живот и Други Предности,.Таванот Фанови Поддршка на Циркулацијата на Воздух во Вашиот Престој или Бизнис, Создавање на Пријатна Внатрешна Атмосфера.Светлина Тело Материјал : Iron Lampshade Главен Материјал : Висок Transmittance Lampshade Light Код Тип : Led Process : Plating Size : 75*50 Cm (30*20 Инчи)Напон : 111 V~240 V (Inclusive)е Применливо Простор : Дневна Соба и трпезарија Студија Спалната соба Other Style : Едноставен и Модерен.

Карактеристики на понудата

Слични понуди