.

.

Xinwoer CCTV Леќа 3MP Леќа Планината 1080P видео надзор Лесно да се Чисти за Камери IP67 Водоотпорна Фиксна-Не-Зум Објектив на Камерата

Xinwoer CCTV Леќа 3MP Леќа Планината 1080P видео надзор Лесно да се Чисти за Камери IP67 Водоотпорна Фиксна-Не-Зум Објектив на Камерата

DEN 1936.80

Количина на стоки
Достапно

Фиксен објектив е корисно да се статични средина и подобра слика.Фиксен објектив може објективно да се евидентираат и се одразуваат на брзина на движење и ритам промена на предметот.Фиксен објектив е статична моделирање метод, суштината на која е дека рамката за која на сликата е прикачен не се движи.Фиксна фокусна должина, одлична леќа е погоден за повеќето модели кои може да бидат исти.Поддршка high-definition пиксели, сликата е повеќе живи и јасно.

Карактеристики на понудата

Слични понуди