.

.

Есен, Зима Унисекс Новородено Бебе Облека Момче GILR Симпатична Долг Ракав Romper Jumpsuit Врвот и Drawstring Долги Панталони Панталони

Есен, Зима Унисекс Новородено Бебе Облека Момче GILR Симпатична Долг Ракав Romper Jumpsuit Врвот и Drawstring Долги Панталони Панталони

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјалот е памук,и ткаенина е дише и пот-абсорбента,и чувство е мека и удобна.О деколте, со копчиња,долг ракав,цврст боја,crotch копчиња и еластична drawstring,есен долг ракав тимови за новородените деца,најдобриот подарок за вашите деца.Ова бебе облека е убава и елегантна,тоа може да се направи вашето бебе повеќе симпатична и да добиете повеќе coompliments,и во ова доаѓа студени денови,овој долг ракав облека за бебето може да има деца се чувствуваат топли,погоден за бебе photoes,семејството ден,забава,роденден подарок,ноќта на вештерките подарок,подарок за денот на благодарноста,божиќ подарок и др.Ова е бебе момче облека 0-3 месеци,бебе девојка облека 3-6 месеци,бебе момче тимови 6-12 месеци,бебе девојка облека 12-18 месеци,бебе облека 18-24 месеци,новородените облека,есен oufits за бебе,две парчиња облека за бебе,есен, бебе облека,новороденото девојче облека,новородените момче облека итн.Пакет се вклучени : 1pcs бебе romper и 1pcs бебе панталони.Големина на Табела : 0-3 МесециТоп должина 36cm-Биста 46cm-Панталони должина 36cm 3-6 МесециТоп должина 38cm-Биста 48cm-Панталони должина 38cm 6-12 МесециТоп должина 40cm-Биста 50cm-Панталони должина 40cm 12-18 МесециТоп должина 42cm-Биста 52cm-Панталони должина 42cm 18-24 МесециТоп должина 44cm-Биста 54cm-Панталони должина 44cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди