.

.

30 Благодарам Предупредување Екстремна Среќа Labels Круг Налепници Плик Печати 1.5 Круг (30)

30 Благодарам Предупредување Екстремна Среќа Labels Круг Налепници Плик Печати 1.5 Круг (30)

DEN 1639.20

Количина на стоки
Достапно

✅Висок квалитет декорација мат налепници и симпатична убава слика.Тие додадете личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи.oration мат налепници и симпатична убава слика.Тие додадете личен допир на вашите пријатели, муштерии, и добавувачи. ✅Овие етикети се лесно да кора или стап. ✅Налепници совршен како плик фоки, за декорација, свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!s совршен како плик фоки, за декорација, свадба, роденден, забава, подароци или било какви посебни настани во вашиот живот!. ✅Големина : од 1,5 инчи.СЕКОЈ ПЕЧАТ/НАЛЕПНИЦА/ЕТИКЕТА МЕРКИ 1.5" КРУГ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди