.

.

Spieg GM1320460 Возачот Страна Огледало Замена за Chevrolet Impala 2014-2020 Моќ Загрева Пак Сигнал Puddle Светлина Меморија BSM Авто Затемнување 15PIN (LH)

Spieg GM1320460 Возачот Страна Огледало Замена за Chevrolet Impala 2014-2020 Моќ Загрева Пак Сигнал Puddle Светлина Меморија BSM

DEN 645.12

Количина на стоки
Достапно

Директна замена огледало компатибилен со 2014 - 2020 Impala ( w/ Слепа Точка Следи ) ( LH ).Го заменува OE # 22936934 # 23411157 и Делови Линк # GM1320460. Огледало Спецификации и Карактеристики : Моќ Прилагоди Стакло , Загрева , Прирачник Пати , Авто Затемнување , Меморија , w/ Слепа Точка Следење , w/ Puddle Светилка, w/ Пак Сигналот Индикатор , Хром Маска , 15 жици.Бренд нови, високо квалитетни резервни заврши страна видите огледало собранието дизајниран да одговара на вашето возило е оригинална огледало со прифатлива цена.Ако имате било какви прашања во врска со производот или fitment детали, ве молиме ја објавите вашата прашање веднаш.Ние се стремиме да се обезбеди брз одговор и квалитетна услуга на нашите клиенти.Заврши Возачот Страна Видите Огледало Замена СПЕЦИФИКАЦИИ Позиција : ВОЗАЧОТ ЛЕВАТА Огледало Стакло Работата : МОЌ Јачина на Светилка / Blinker / Индикатор / Led : ДА Puddle / Нога Светилка : ДА Виткање на Моќ / Manual : ПРИРАЧНИК Загрева Огледало Стакло : ДА Слепа Точка за Откривање / BSM : ДА Камера 360 погледнете : НЕ Electro Chrome / Авто Затемнување : ДА Меморија : ДА PIN ( Жица ) : 15 Опфаќа : Хром FITMENT 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Impala ЗАБЕЛЕШКА : Производи кои се нареди во текот работни дена пред 12 стр.м ќе биде предаден во истиот ден, од друга страна, производи кои се нареди во петокот по 12 стр.м и викенди ќе бидат испорачани во понеделник.

Карактеристики на понудата

Слични понуди