.

.

TLDFS Преносни Обетки Принцеза, Накит Кутија за Складирање Кутија Нето Црвени Обетки Исто Ѓердан Прстен Кутија (Боја : А, Големина : 5 * 11 * 5.8 cm)

TLDFS Преносни Обетки Принцеза, Накит Кутија за Складирање Кутија Нето Црвени Обетки Исто Ѓердан Прстен Кутија (Боја : А, Големина

DEN 535.20

Количина на стоки
Достапно

Тие се лесни, лесен за носење, силна, убава и удобно.Мултифункционален-Мултифункционален накит складирање кутија може да се заштити вашиот накит од отпечатоци од прсти, гребнатини, оштетување и кражби.Најдобриот накит складирање решетката за прстени, ѓердани, белегзии, обетки и studs, коса клипови, cufflinks, итн.Овој накит кутија е лесно да се чисти и е неопходен декорација за секој накит љубовник.Нашиот накит кутија ќе се совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, соученици, колеги и пријатели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди