.

.

uxcell Радиус Мерач Поставени 32 Плочи R7-14.5 мм Метрички Радиус Филе Колосек, Преносни Мерење Алатка

uxcell Радиус Мерач Поставени 32 Плочи R7-14.5 мм Метрички Радиус Филе Колосек, Преносни Мерење Алатка

DEN 179.76

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Радиус Колосек; Стандард : R7-14.5 мм.Плочи Број : 16 Pcs x 2 Завршува; Главен Материјал : Метал.Се користи за да се измери предмети со заоблени агли (конвексни и конкавни радиус),како што е радиусот на алатката, , др.Едноставна структура,лесен за употреба.Ласерско гравирање, јасно скала, лесно да се разликуваат различни големини.

Карактеристики на понудата

Слични понуди