.

.

GAKIN 2 Парчиња Отпад Кошница Едноставен Дизајн Хартија Корпа за Ѓубре Може да Dustbin Ѓубре за Отпадоци Без Капак

GAKIN 2 Парчиња Отпад Кошница Едноставен Дизајн Хартија Корпа за Ѓубре Може да Dustbin Ѓубре за Отпадоци Без Капак

DEN 443.76

Количина на стоки
Достапно

Корпата за ѓубре Големина : беа 25,5*28.5 cm; корпата за Ѓубре Боја : розова, зелена.Корпата за ѓубре Материјал : ПП.Притисок прстен дизајн : лесно да се поправи кеси за отпадоци; покренати дното, не се лизга и анти-триење; дебел PP материјал, мазни рабови без burrs; секаде каде што ќе се стави тоа е убава пејзаж.Овој разновиден отпад за отпадоци во погодна за секој простор,без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Овој разновиден отпад за отпадоци во погодна за секој простор,без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Пакет се Вклучени : 2 парчиња ѓубре лименки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди