.

.

(2500pcs) 1/4-20 Х 1 Безбедност Машина Завртки Пан Главата Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-121320-D5

(2500pcs) 1/4-20 Х 1 Безбедност Машина Завртки Пан Главата Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на

DEN 22188.72

Количина на стоки
Достапно

1/4-20 X 1. Машина Завртки.Пан Главата.Drilled Spanner Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки 1/4"-20 X 1" Пан Главата Drilled Spanner се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Карактеристики на понудата

Слични понуди