.

.

Game masters Оптички Меки Силиконски воздушното Перниче Носот Влошки за Очила (14mm Завртка-во, 4 Пар)

Game masters Оптички Меки Силиконски воздушното Перниче Носот Влошки за Очила (14mm Завртка-во, 4 Пар)

DEN 628.80

Количина на стоки
Достапно

Воздухот Активни носот влошки се направени од супер-меки, супер-флексибилни чисто силиконски.Овие шупливи силикони носот влошки ќе плови вашите очила на перница на воздухот.Силиконски носот влошки се лесни за чистење.Се продаваат во парови.

Карактеристики на понудата

Слични понуди