.

.

Лав Уметност Носење Лаптоп Торба Случај Бизнис Секојдневен Компјутер Покритие за 10/12/13/15/17 Инчен Netbook Tablet Ultrabook

Лав Уметност Носење Лаптоп Торба Случај Бизнис Секојдневен Компјутер Покритие за 10/12/13/15/17 Инчен Netbook Tablet Ultrabook

DEN 1132.80

Количина на стоки
Достапно

Нуркање ткаенина.Увезени.Материјал Опис : Нуркање ткаенина.Производ перформанси : производот е направен од носат-отпорни, отпорно на гребење, и водоотпорни материјали.Голем капацитет можат да се сместат моќ адаптери, кабли моќ, пенкала, notepads, тетратки и др., по тоа што се сместени, тоа се уште е ултра-тенок и лесен, и се справи со дизајн е лесно да се носат.Тоа е погодно да се одржи на лаптоп и го носат истиот со вас.Применливи сценарија : Таа е погодна за сите луѓе кои треба да се користи лаптоп да го носат лесно, а исто така може да се користи како една убава подарок да им даде на пријатели.Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат со рака или избрише со влажна крпа, не кајгана.Посебна Забелешка : ве Молиме да го купите производот според големината на вашиот лаптоп.Ве молиме видете на специфичен опис за производ големина на слика.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Компјутер торба е еден од суштинските елементи за луѓе со лап-топ компјутери да оди надвор.Тоа е погоден за вас да го земете вашиот омилен уред безбедно и каде било.Нашите производи може исто така да се прилагоди за да се направи обрасци што треба.Ако имате било какви потреби во однос на ова прашање, ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Карактеристики на понудата

Слични понуди