.

.

4 Пакет Метал Правоаголна Празни Шарки Tins Кутија Контејнери 3.75 од 2.45 0,8 Инчи Сребро & Црно Мини Преносни Кутија Мали Складирање Комплет Дома Организатор (2 Црна 2 Среб

4 Пакет Метал Правоаголна Празни Шарки Tins Кутија Контејнери 3.75 од 2.45 0,8 Инчи Сребро & Црно Мини Преносни Кутија Мали Складирање

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

ДИМЕНЗИИ : Празна конзерва кутии мерка 3.75 x 2.45 x 0,8 инчи (L x W x H) со дебелина од 0.23 mm.Секој комплет доаѓа со 2 парчиња на метал tins во Сребрена заврши и 2 парчиња во Црна заврши.ВИСОК КВАЛИТЕТ : се Направени од издржлив и лесен калај позлатен челик (tinplate) материјал кој ќе трае долго време.Мазна заоблени рабови и лесна дизајн ги направи задоволство да работиме и ќе не фати на било какви објекти и отворени unintendedly.УДОБЕН : Метални контејнери доаѓаат со притиснете врвот капаци за лесни за складирање.Кутии имаат сит затворачи со капаци поврзана со телото на зглоб, која ги прави бриз да се користи и го спречува губењето на капаци.ПРАКТИЧНА настава : Совршен како садовите за складирање за да се задржи мали предмети како lip balm, накит, монети, мини свеќи, пеперминт, таблети, бонбони, билки, козметика, помине уметност и многу повеќе!Одлично за преносни се користи како скривам кутии за вашите мали објекти.Персонализирате и ги красат кутии за вашите потреби!. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Купување со доверба!Ние стоиме зад нашите производи и да понудат 30 ден пари гаранција за враќање на, без прашања праша!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди