.

.

Sittattiss Фрижидер Организатор Кутии, Вклучува 3 Провизии Кутии(1 голема, 1 средината & 1 мала), Јасно садовите за складирање, Кујна Чување на кутии, Сода може да организат?

Sittattiss Фрижидер Организатор Кутии, Вклучува 3 Провизии Кутии(1 голема, 1 средината & 1 мала), Јасно садовите за складирање, Кујна

DEN 1655.76

Количина на стоки
Достапно

[СЕТ ОД 3] Сет од 3 провизии кутии со различна големина овозможува подобро управување со обезбедување на соодветен простор за соодветна распределба на артикли. [ЗАДЕБЕЛЕНА МАТЕРИЈАЛ] Дебели домашно МИЛЕНИЧЕ/PP материјал,транспарентни дизајн го прави пребарувањето на огласите полесно така што може да се најде на потребните производ без кавга. [АНТИ-ПРОПАДНА ДИЗАЈН] дното на фрижидер контејнерите е не се лизга, така што тоа не е лесно да се движат на влажна маса. [НЕ машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО] Овие фрижидер организаторите не машина за миење садови безбедно.Ве молиме чисти со топла вода или влажна крпа. [ ГАРАНЦИЈА ] Ако не сте задоволни со организаторот кутии, едноставно јавете ни се за целосна наплата или замена во рок од 30 дена од купувањето.Јасно складирање binscan ни помогне да се организира расфрлани овошје и зеленчук, закуски, и пијалоци се направи нашите кујната чиста и уредна.Тоа може да биде ставен во фрижидери, кабинети, countertops и на други места.Еколошки безбедни;.цврста и стабилна здрав.За практичноста на потрошувачите ние дизајнирани рачки на двата краја на овој провизии организација и чување, што го прави полесно и поудобно да ги превземете ги преземат или се движат.Силен капацитет и различни големини на ова јасно чување на кутии може да се задоволат различните потреби на пијалаци, овошје и зеленчук.Не се лизга на нозете на четири страни на организацијата може да се спречи пропаѓање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди