.

.

Кингстон Живеење Сет од 2 Црна и Златна Правоаголна Velveteen Накит, Кутии 9

Кингстон Живеење Сет од 2 Црна и Златна Правоаголна Velveteen Накит, Кутии 9

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Сет Од 2 Црна И Златна Правоаголни Кутии За Накит.Современиот стил; тапациран во кадифени ткаенини.Совршен дома декор додаток; се препорачува за внатрешна употреба.Мерки 4 инчи висок страна 9 инчи, широк од 7 инчи длабоки.Оваа убава накит кутија е sturdily изградени од дрво и тапациран во црна кадифени ткаенини со цртичка на злато.Неговата примарна дизајн е да ги зачувате вашите украси во безбедна и организиран начин.Додадете на вашата суета да го даде стил ефект како и да се избегне нередот.Тоа е добра опција за одржување на вашиот избрани прстени, нараквици, и така натаму.Можете да ги користите во семејството или во twos според потребата на час.Карактеристики На Производот : .Современиот стил на црна и златна правоаголни кутии за накит.Тапациран во кадифени ткаенини.Совршен за задржување на прстени, белегзии, ѓердани, и други додатоци.Се препорачува за внатрешна употреба само Димензии : 4"H x 9"W x 7"D. Материјал(s) : МДФ/метал Сет вклучува 1 на секој елемент на сликата за вкупно 2 предмети.

Карактеристики на понудата

Слични понуди