.

.

Dandux Бела Пластична Кутија Камион 51126020N-3S 20 Bushel Медиум Должност

Dandux Бела Пластична Кутија Камион 51126020N-3S 20 Bushel Медиум Должност

DEN 7656.00

Количина на стоки
Достапно

Капацитет : 20 бу.Капацитет : 25 сертификати.ft.Целокупната Wx Dx H : 34x50x35".На Dandux Стандард Поли Коси Камион е ротациски моделирани од високо-квалитет на полиетиленски смола.Оваа издржлива и разноврсна камион има примена во секоја индустрија од А до Ш, како што се собирање за рециклирање на материјалот, складирање на стоката, подвижни делови и инвентар или производство на храна.Солиден чекор страна изградба додава ѕид сила и отпорност на испакнати.Лесно да се чисти мазна внатрешност површината со куќишта хардвер елиминира финтата поени подобра заштита на единица содржина.Изграден за употреба во тешки опкружувања, заоблени врвот усна и агол дизајн отпорен на пукање и кршење во споредба со рамен или квадратни усна модели.

Карактеристики на понудата

Слични понуди