.

.

Crosley Мебел Лиам Средината Век Рекорд За Складирање Конзола Кабинет, Голем, Орев

Crosley Мебел Лиам Средината Век Рекорд За Складирање Конзола Кабинет, Голем, Орев

DEN 261.60

Количина на стоки
Достапно

Средината век модерен дизајн со орев заврши дека парови и со индустриски, рустик и модерен ентериер.Заострените нозе, со прилагодливи levelers.Низок профил силуета.Три секции големина за да се вклопи во полна големина 12 инчен евиденција.Може да се користи како книга полица, приказ на случај или се залагаме за ТВ е до 65".Едноставен, практичен, зашеметување.На Crosley Мебел Лиам Голем Рекорд за Складирање Конзола Кабинет е идеална мешавина од средината век, современата функционалност и стил.Качен на врвот класичен заострените нозе, овој складирање конзола карактеристики три поделени делови големина совршено за вашите скапоцени винил.Со низок профил, овој складирање конзола ќе се надополнуваат секоја соба во дом без големо просторот.Без разлика дали тоа е се користи за снимање складирање или за други предмети за домаќинството, на Лиам Голем Рекорд за Складирање Конзола Кабинет е разноврсна домашна организација решение што треба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди