.

.

QQWW Спорт Пот Headband Бендови Велосипедизам венчиња Абсорбента Додатоци за Мажи и Жени Sweatband Јога 1028 (Боја : Црвена, Големина : Една Големина)

QQWW Спорт Пот Headband Бендови Велосипедизам венчиња Абсорбента Додатоци за Мажи и Жени Sweatband Јога 1028 (Боја : Црвена, Големина

DEN 1531.20

Количина на стоки
Достапно

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да се задржи пот надвор од твоите очи, кога ќе работат надвор. 【Висока еластичност】headband They сте многу еластичен.Тие не се премногу лабава, не премногу тесни, не премногу дебела, само право.Можете да ги користите секој ден. 【Голема за во затворен простор & Отворено】 совршена комбинација за секојдневен носат, се идеални за истегнување, јога, Пилатес или светло вежба, и е одлична за секоја сериозна активност, како кошарка, мал фудбал, тенис, велосипедизам, се врти, ММА, скијање, како и фитнес тренингот. 【Лесен за употреба】На sweatbands е лесно да се носат, се водат директно на глава, без јазол.Тие не се движете надвор вашата коса.Тие се лесно да се чисти и суви брзо. 【Сигурен Квалитет】Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашата атлетик headbands,pls слободни да контакт со нас,ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Спецификација : Standard Product : 100% сосема newcolour : Сина , Црна , Зелена , Сива , Redsize : Еден sizematerial : other Applicable сценарија : трчање, фитнес и боди билдинг, велосипедизам, пешачење, mountaineering, кампување, снимање, танцување, yoga Package вклучува : 1*1 спорт коса band Note : во Зависност од мониторот, боја грешки може да се случи.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Standard :
Product:
100% brand new
colour:
Blue , Black , Green , Gray , Red
size:
One size
material:
other
Applicable scenarios:
running, fitness and bodybuilding, cycling, hiking, mountaineering, camping, shooting, dancing, yoga
Package includes:
1*1 sports hair band
Note:
Depending on the monitor, color errors may occur. Please check the size chart before buying. If you have any questions, please contact us in time, we will reply you within 24 hours.

Слични понуди