.

.

Hijab Магнети | Најсилните Комерцијални Сила Магнетни Hijab Игли | Круг, Срцето и Триаголни Форми | Мат, Кристал и Сјајна [Различни Пакети на 2 и 4]

Hijab Магнети | Најсилните Комерцијални Сила Магнетни Hijab Игли | Круг, Срцето и Триаголни Форми | Мат, Кристал и Сјајна [Различни

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.НАЈСИЛНИОТ КОМЕРЦИЈАЛНИ СИЛА Магнет Достапни, од Највисок Квалитет на ретка земја neodymium материјали.СИТ И да се ОБЕЗБЕДИ Идеална за тенок материјал кој Pin ќе солза, како што се Chiffon и/или Свила, остава без дупки во вашиот деликатни ткаенини.Срцето и Триаголник Форма Hijab иглички 2 пара во 2 стил различни пак, заедно со картичката во држачот и сомот торбичка што ќе го направи одличен подарок за вашиот партнер, член на семејството, пријател или било кој повод.Стилски и Модерен одлична за Hijab, Шамија, Shawl или како декоративни копче или brooch.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА – Ние сме убедени дека ќе ви се допаднат нашите магнети, и својата сила.Тоа е причината зошто ние го гарантира без мака без прашања праша целосна наплата!Исто така бесплатна замена на оштетени или неисправни производи предизвикани од не-човечки фактори.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите магнет обезбедува силни магнетни се одржи и издржливост, што ќе се одржи во место во текот на целиот ден, без разлика дали ќе го носат на вашиот hijab/шамија како магнетна игла или на вашиот капа, торба или облека како копче тие дефинитивно ќе се потенцира вашиот изглед.

Карактеристики на понудата

Слични понуди