.

.

Изолирани Шише за Вода со Хидратантен Слама Черепот Индискиот Chevron Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Рачка Вакуум BPA Free Спортски Шише за Вода за Патување Училиште

Изолирани Шише за Вода со Хидратантен Слама Черепот Индискиот Chevron Нерѓосувачки Челик Шише за Вода со Рачка Вакуум BPA Free Спортски

DEN 1516.80

Количина на стоки
Достапно

【Вакуум Изолација】 : Направен од 304 високо-квалитетни нерѓосувачки челик + двоен ѕид дизајн, анти-scalding и анти-кондензација, може да се чува вашите пијалаци и coffees топло до 10 часа и ладилник за период до 24 часа. 【Интимни Капак Дизајн】 : спортски шише за вода доаѓа со 2 течење-доказ запечатени капаци.Еден шраф капа spout може да ги задоволи вашите жеден пијалок.На слама покрие спречува водата јавните и од страна на истекување, и менливоста е добро, па лесно можете да уживате во една голтка. 【Сметководствена се Справи со】 : големината на шише за вода е 11x2.8 инчи.На врвот се справи со е дизајниран да биде лесно да се врши било каде.Стандардната големина е погоден да бидат инсталирани во schoolbag нето кеси, велосипед вода полици, автомобил тоне, итн. 【Кожа Шише Покрие】 : стилски и симпатична печатени кожа шише поклопецот е анти-капка, отпорно на гребење и штити изолирани шише за вода.Обновливи и еколошки. 【Лесно да се чисти】 : Отстранете ја завртката капа и исплакнете со вода и исплакнете Tsunayoshi со топла вода постојано во шише.Нерѓосувачки челик материјал не треба да се грижите за внатрешна нечистотија.Функција : 1.304 Високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, корозија-отпорни, анти-оксидација, може да се одржи млеко, кафе, пијалоци, чај, итн. 2. Вакуум изолација процес ефикасно блокови температурата на водата во чашата од надвор температурата спроведување, и се заклучува температурата 6-12 часа.Во зима, од не ' рѓосувачки челик шише за вода ќе ви испрати чаша топло кафе, и во лето, тоа ќе ви обезбеди со ладни пијалоци. 3. Отворете го капакот за директна пиење & sip со храна одделение силиконски цевчиња за да се исполнат различни пиење навики и започнете добро кафе време. 4. Запечатени и течење-доказ, без вода истекување кога се става наопаку.Модерен и симпатична, нашите шишиња со вода имаат различни стилови и модели за да изберете од. 5. Купот на телото е едноставна и мали, и тоа лесно може да се стави во торба за лесно патување и носење.Шише за вода е неопходен придружник во вашиот секојдневен живот.После напорен ден на работа и студирање, се напие шолја кафе или млеко или вода да се опуштите вашето тело и уживајте во животот!Нашата вода во шишиња се прв избор за сите туристички, спортски, авантурата и патувањето ентузијасти.Мерки на претпазливост : ●Ако сакате да се постигне најдобар топлина зачувување и ладна презервација ефект, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода да се загрее или precool внатрешноста на шише за вода.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно. ● Истурете вода во чашата и не користете цевчиња кога пиење за да избегнете изгореници.За да избегнете изгореници, ве молиме не се прелива премногу вода. ● Кога чистење на шише за вода, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење агенти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди