.

.

Vintaj Природни Месинг Рамен Кабел Синџир, 4mm x 3,5 мм, Недовршени, од Нога

Vintaj Природни Месинг Рамен Кабел Синџир, 4mm x 3,5 мм, Недовршени, од Нога

DEN 116.40

Количина на стоки
Достапно

Оваа никел и олово-слободен објект е направен на една прекрасна антички стил месинг.Средни Antiqued Месинг Рамен Кабел Синџир.Може да се користи за ѓердани, обетки, белегзии, anklets.Изберете ја вашата должина, во множители на 1 нога.Количеството што цел е бројот на нозе сакате.Мерења : Веригата е 3.5 mm широк.Секоја врска е околу 4mm долго време .6mm дебели.Оваа никел и олово-слободен објект е направен на една прекрасна антички стил месинг.Средни Antiqued Месинг Рамен Кабел Синџир.Може да се користи за ѓердани, обетки, белегзии, anklets.Изберете ја вашата должина, во множители на 1 нога.Количеството што цел е бројот на нозе сакате.Мерења : Веригата е 3.5 mm широк.Секоја врска е околу 4mm долго време.6mm дебели.ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА Е ДЕЛ СИНЏИР СЕ ПРОДАВААТ ОД СТРАНА НА СТАПАЛОТО.НЕ clasps или прстени вклучени.Сите се намали на синџирот на продажбата се конечни.Ние не сме во можност да ја прифати враќа или процес на наплата на намалување синџир.Ве молиме проверете опис за мерење детали, па ќе се увери ќе се нарачување на правото големина синџир на вашиот проект.Проверете остатокот од нашите Vintaj месинг монистра, наоди, и синџири!За Vintaj 100% Природни Месинг.Vintaj природни месинг парчиња функција богата, карактеристични карамел кафеава боја слична на гроздобер месинг.На Vintaj процес е еко-пријателски, подобрување на природната убавина на месинг.Овие производи не се антички позлатен или хемиски третирана.Тие се никел и олово-слободни.Поради внимателни, рака процесот се користи на секоја Vintaj парче, секој наоѓање има своја уникатна боја и сјај.Тоа е суптилни разлики во боја, кој им даде на овие наоди таква длабочина и димензија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди