.

.

12 Парчиња на 3D Двојно Крило Прозрачна Пеперутка Ѕид Налепници Декорација, Отстранлив Пеперутка Ѕид Налепници, Спална соба Дневна Соба детска Соба Пеперутка Налепн

12 Парчиња на 3D Двојно Крило Прозрачна Пеперутка Ѕид Налепници Декорација, Отстранлив Пеперутка Ѕид Налепници, Спална соба Дневна

DEN 182.16

Количина на стоки
Достапно

Прозрачна функција : Оваа пеперутка има светлосен функција.Кога таа ја апсорбира светлината под светлината, тоа може да светат во темница.Само замислете си што е пеперутка која зрачи во текот на ноќта изгледа?Тоа е возбудливо да се размислува за тоа.Пеперутка материјал : пеперутка е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, кој е водоотпорен и влага-доказ, лесно да се избрише и суво, и лесен за одржување.И бојата на пеперутка донесува напредни професионални технологија на печатење, моделот е исклучителна, бојата е јасна и светла, бојата е светла и светла, и тоа може да се користи за долго време.Уникатна декорација : Сакате вашата спална соба, дневна соба и децата соба да биде поинаков?Честитки, оваа пеперутка ѕид налепница, ќе ги задоволи вашите барања.Тоа ќе ги красат вашата куќа и да се направи вашиот дом полн со природата.Постојат многу употреба : може да се користи на многу места, како што се забави, родендени, свадби, годишнини и Божиќ.Со тоа, ќе биде многу среќен.Лесен за инсталација : се Најде позицијата која ја сакате да го залепите, отстранете ја пената лепак и да го испуштите.Пеперутката е опремен со магнет + лепак.Изберете го вистинскиот!.Со овие убави батерфлај ѕид налепници за декорација на вашиот дом ќе се промени.Тоа може да се примени на секоја сцена, забава, роденден, свадба, одмор, годишнина, итн.Со својата разубавувањето, тоа мора да биде уникатен.Тоа може да се постави било каде можете да мислам на, ѕидови, градини, windows, спални соби, детски соби, врати, цвет садови, фрижидери, итн.Можете да видите овие слатки мали момци во вашиот дом, секој ден, и сте во расположение Ќе стане среќен.Пакетот содржи : 4 парчиња на 6cm4 парчиња на 8cm2 парчиња на 10cm2 парчиња на 12cm12 во total Quality на Пеперутка Ѕид Налепници : пеперутка е направен од високо-квалитетни ПВЦ материјал, не-токсични, без мирис, еколошки, водоотпорен и влага-доказ, лесно да се избрише и суво, и лесно да се грижи за, и може да се користи за долго време.Бојата усвојува увезени напредни професионални печатење, моделот е исклучителна, бојата е јасно, боја е светла и убава, а атмосферата не е haloing.Двојно обложени крилја се непречено намалување, ленти се нежно и природно.Три-димензионални крилја се убави и lifelike.Упатство за употреба : Со цел да се олесни транспортот, пеперутка сте само доби е рамен, треба да се свитка пеперутка крилја да се постигне 3 D ефект.Кога ќе сакате да го залепите овие пеперутки, ве молиме бидете сигурни дека на местото што сакате да го залепите е чист и слободен од други нечистотии.Ако има било какви, ве молиме чисти нив во прв план.Ставете појавување на лепак за лепење точка на пеперутка првиот, и се држи на другата страна на позицијата каде што сакате да се држи, и да се поттикнат тешко да се спречи тоа од испаѓање.Лепење точка е опремен со магнет, кој може да биде украсена на магнетната површина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди