.

.

Saucony Жените Omni 19

Saucony Жените Omni 19

DEN 1768.32

Количина на стоки
Достапно

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Оди на екстра миле во Omni 19 мрежа работи патики со Saucony.Направени со дише горен дел на текстил и чипка-up стил.FORMFIT технологија нуди сит и сигурно одговара.PWRRUN тапацир за еластичен чувствуваат и удобност.Синтетички outsoles.Рационализација поддршка со изненадувачки пролет.За оние на кои им е потребна поддршка, OMNI 19 испорачува милји на удобно работи со додадена стабилност, великодушни се вклопуваат, и повеќе пролет отколку што би се очекувало од чевли оваа поддршка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди