.

.

Креативни Цртан Филм Џеб Шише Преносни Се Справи Со Шише Симпатична Голем Стомак Првенство Мини Шише Корисна Првенство Течење-Доказ, Анти-Судир Шише Бело 1 Jsmhh (Боја

Креативни Цртан Филм Џеб Шише Преносни Се Справи Со Шише Симпатична Голем Стомак Првенство Мини Шише Корисна Првенство Течење-Доказ,

DEN 809.76

Количина на стоки
Достапно

【Ефективни топлина зачувување】-Овој мултифункционален купот е погоден за сите видови на топли и ладни пијалоци.Поради силните запечатување тоа може да се задржи топло подолго време. 【Висок квалитет】-преносни вода првенство е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Карактеристиките на набитост отпорност на корозија безбедноста и здравјето ќе ви донесе и вашето семејство подобар живот. 【Дизајн】-анти-судир вода првенство е направен од дебела високо-квалитетни нерѓосувачки челик што е безбеден и сигурен.Силиконски запечатување прстен може ефикасно да се печат и да се спречи истекување.Во исто време, тоа е опремен со рачка и е мал во големина и лесно да се носат ви даваат добра за пиење искуство. 【Патување употреба】-метал литургија е совршен придружник на вашето патување.Шишето е 100% течење-доказ и лесно да се пополни.Нерѓосувачки челик купот на телото лесно да се чисти. 【Совршен подарок идеја】-На шише за вода може да даде секој корисник огромно изненадување.Нашите термос колби се особено модерни и тие се идеални другари без разлика дали патувате дома, во канцеларија или на отворено.

Карактеристики на понудата

Слични понуди