.

.

Kangqifen Жените Кристал Шема Потресени Тексас Бејзбол Капа Искра Bling Шапка Прилагодливи

Kangqifen Жените Кристал Шема Потресени Тексас Бејзбол Капа Искра Bling Шапка Прилагодливи

DEN 369.60

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Големина : капа обемот од 22" - 23.2"(56-59 cm), гребенот 2.7"(7 cm).Една големина одговара на повеќето жени.Прилагодливи ремени направени од мека кожа, повеќе издржливи.На работ на стакло се третира со ислужени процес да се постигне ретро и потресени изглед.Погоден за секојдневен, одмор, лето плажа активности, надвор со пријателите, костимот партии или било какви други прилики.Тоа може да се носи во пролет, лето и есен.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме да ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди