.

.

Advocator Сива Волк Универзална Одговара Автомобили Велосипед Велосипед Табличка Рамка ги Опфаќа Метал Автомобил Суета Ознаки Подароци за Жени, Мажи, Девојки и Момчињ?

Advocator Сива Волк Универзална Одговара Автомобили Велосипед Велосипед Табличка Рамка ги Опфаќа Метал Автомобил Суета Ознаки Подароци

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

[МАТЕРИЈАЛ] -изработен Од Алуминиум, Трајни, Не Ќе се Скрши, Бледнеат, Кора се Исклучи Или да ' Рѓа. [СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА] - 12.2 X 6,3 Инчи Со Стандардот 4 Дупка,брзо и лесно монтирање на секое возило,Без дупчење е потребно. [БОЈА] - Користење на Напредни Ув Технологија на Печатење, Супер остри бои и графика,одличен подарок покаже вашиот стил,исто така, може да совршен свадба подароци, Божиќ подароци, годишнина подароци. [ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА] - Погодна За Секој Камион, Автомобил, Камион, Гаража Или во Спалната соба, Автомобил Додатоци, Овој Производ Обезбедува Прекрасни И Стилски Површината За Секое Возило. [100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА] - Ние обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија.Направени од издржлив Алуминиум Мерка 12.2 x 6.3 со четири монтажа дупки (Вклучен хардвер) Погоден за повеќето возила,автомобил, камион седан SUV Ван итн.УВ обложена за исчезнат отпор со нашите процес, тоа никогаш нема да попуштат или кора се Инсталира Во Секунди ПАКЕТ : регистарски Таблички + Конфигурирате Хром Завртка Капи УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Посветена на создавање на добар шопинг искуство за купувачите,ако имате било какви прашања и незадоволство,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди