.

.

Одговара за MSI МАГ Z490 Tomahawk Плоча со Вода за Ладење MSI МАГ Core Течни 240R LGA 1200 DDR4 128GB ARGB Intel Z490 Placa-Mãe Компјутерски матични Плочи

Одговара за MSI МАГ Z490 Tomahawk Плоча со Вода за Ладење MSI МАГ Core Течни 240R LGA 1200 DDR4 128GB ARGB Intel Z490 Placa-Mãe Компјутерски

DEN 996.00

Количина на стоки
Достапно

Зголемена Моќ Решенија - Military-одделение TUF компоненти, Pro Cool и Digi + VRM приклучоци за максимална издржливост.Основни надградба : Усвојување на високо-квалитетни дизајн и оптимизирани за напојување дизајн за поддршка на повеќе јадра и да се обезбедат подобри перформанси.Дизајниран за проширена со високи перформанси игри кулер, на ATX форма фактор може да се користи за повеќе GPUs.Висок квалитет на топлинска решение : алуминиумски домување со 7 W / mk оценет дополнителни throttling подлога за ладење и PCB со 2 унци на дебели бакар.Аудио додаток : Награда ушите со студио-ниво на квалитет на звукот за повеќето извонредно игри искуство.Чипсет : Z490 Socket Тип : LGA1200 Storage Интерфејс Тип : SATA 3 Storage Интерфејс Тип : М. 2(SATA)Одборот LAN мрежа : 1x RJ45 Package : Yes Application : Desktop With ПРОЦЕСОРОТ : No Special Функција : RGBSpecial Функција : NONEMaximum Ram Капацитет : 128 GB.

Карактеристики на понудата

Слични понуди