.

.

LUCCE Дрвени Прстен Кутија за Предлог Тенок - Мали Ангажман Прстен Поле Дрво - Златна Огледало Ефект Дрвото на Животот Шема Селски Свадба Декорација за Церемонијата, Н

LUCCE Дрвени Прстен Кутија за Предлог Тенок - Мали Ангажман Прстен Поле Дрво - Златна Огледало Ефект Дрвото на Животот Шема Селски

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН-Ние ги направивме LUCCE Прстен Кутија на дрво, и дрвото на животот моделот на единствен, елегантен и луксузен златна боја Plexi го прави вашиот прстен кутија изгледа Единствен и елегантен.Рустикален изгорени погледнете го прави ова поле уникатен.Обично, постојат прстен носители и прстен слотови во пакет каде прстен совршено се вклопува.Кутија мерки 2.6 инчи x 2.4 инчи x 1.6 инчи.Тоа нуди совршено решение за да ги зачувувате вашите прстени и накит безбедно.СУПЕР ЗА ВАШИОТ ПРЕДЛОГ УКРАСИ-LUCCE ќе им даде на вашиот љубовник големо изненадување при отворање на домот прстен кутија.Одличен начин да се прикажат на вашиот предлог, ангажирање, свадба, свадба или подарок.Можете да ја задржи тоа за цел живот, како драгоцен подарок за вашите незаборавни посебен ден.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-LUCCE Прстен Поле ви овозможува да ги презентираат вашите подарок совршено за посебни прилики.Може да се користат како накит складирање кутија за прстени, приврзоци, обетки, шарм, cufflinks, монети, gemstones, или ништо за да се прикажат!Безбедно чување на вашите прстени во овој компактен и шармантна накит прстен кутија, додека е време да се стави назад.СОВРШЕН ПОДАРОК-LUCCE Прстен Кутија е многу сложено и разумна опција за сите видови на сувенири.Идеален за Брак, Свадба церемонијата, Денот на Вљубените, Свадба годишнина, ангажирање лица, Божиќ, роденден, Денот на Мајката, Таткото Ден и е најстариот стилски начин да ја покажете вашата прстени.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА-Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Сите производи што се продаваат се погодни за вас со супериорен квалитет, прифатлива цена, и елегантен дизајн.Сепак, ако, од било која причина не сте целосно задоволни, ние ќе бидат таму за вас!.ГОЛЕМИНА на & MATERIALPRODUCT DIMENTIONSLength : 2.6 инчи (6.5 cm)Ширина : 2.4 инчи (6.0 cm)Висина : 1.6 инчи (4.2 cm)МАТЕРИЈАЛ Направен од дрво и злато, боја на дрвото на животот моделот на Plexi.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ние се направи овој прстен кутија на Премијата и Еколошки Пријателски материјал.Тоа е безбедно, Не-токсични, Еко-пријателски.Тоа е совршен организаторот за вашиот прстен.Постојат прстен носител и прстен слотови во кутијата каде што прстенот совршено се вклопува и ја заштитува вашата екипажот од гребнатини.НАЈДОБАР ПОМОШНИК ЗА ВАШИОТ ПРЕДЛОГ : Тоа ќе помогне да се создаде романтична атмосфера кога предлагање или ангажирање.Тоа ќе им даде на вашиот љубовник големо изненадување при отворање на прстенот кутија.Сите елегантни дами, треба да имаат висок квалитет на накит кутија.ЗДРАВ & ПОВЕЌЕ НАЧИНИ ДА се КОРИСТИ : се направени на еколошки одржлив дрво.Таа е отпорна на удари и вода.Може да се користат како накит складирање кутија за прстени, приврзоци, обетки, шарм, cufflinks, монети, gemstones, или ништо за да се прикажат!Чиста природна дрво се користи за оваа кутија.СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален за Свадбена Церемонија, Годишнина, Ангажирање Лица, Вљубените Брак, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, можат да работат како убава придружба за вашиот прстени.Прекрасен подарок за Вашата Девојка, Сопруга, Fiancée, Ќерка ми, Внука, на Вашите Пријатели, или дури и Себе си.Тоа беше направено за внимателен, поставен на свадба подарок или булчински туш присутни.ИМАЈТЕ ПРСТЕНИ се ОБЕЗБЕДИ : внатре карактеристики одвоени прегради и пена за чување на секој прстен.Имајте свадба прстени безбедно и сигурно во оваа симпатична дрвени прстен носителот кутија.На овој начин, вашиот накит ќе биде безбедно за време на церемонијата или додека патуваат.ЕДИНСТВЕНА АЛТЕРНАТИВА : прстен носител кутија е единствена алтернатива на прстен носител перница и практичен свадба додаток кој брзо станува богат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди