.

.

Сензор-1-ДС-GPSMD-TJ85510-WHT, Бела

Сензор-1-ДС-GPSMD-TJ85510-WHT, Бела

DEN 15860.40

Количина на стоки
Достапно

Во Согласност Дисплеј со 3 Pin Круг Германски Конектор за Tee Џет 855 Монитори. 10 Ажурирања во Секунда. 10 нога Води.Произведено во САД.НИКОГАШ НЕ КУПИ УШТЕ ЕДЕН РАДАР ПИШТОЛ.На Сензорот -1 GPS Брзина Сензор е целосно себе содржи GPS единица во пластична.Сензор-1 Брзина Сензорот има интегриран магнетни планината за леснотијата на инсталација.Можете да ја прилагодите вашата Брзина Сензор со конектори за Равен, Tee-Џет, ДИКИ-јован, John Deere и многу други брендови од Набљудувачите и Трактори.Сензор-1 Брзина Сензор карактеристики Радар Пулсот на 57 Hz за повеќето апликации и доаѓа стандард со 10 нога доведе жица.

Карактеристики на понудата

Слични понуди