.

.

Право на Патникот Страна Огледало VL837 Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Мерцедес-Бенц Спринтер Фолксваген Crafter 2006-2009 2010 20

Право на Патникот Страна Огледало VL837 Црна Рачно Управувани од Стакло Конвексни Со помош на Сигнал Компатибилен Со Мерцедес-Бенц

DEN 6161.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со Мерцедес-Бенц Спринтер Тип 906 2/2009 - "Фолксваген" Crafter 30-50 Тип 2 E 2/2009- (за возила со широк надворешните ретровизори долго мостови) - Одговара на Мерцедес-Бенц Спринтер "Фолксваген" Crafter 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 30-50 2009-.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : се Вклопува автомобили со воланот на левата страна на возилото / Домување : Црна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Обемот на испорака : Десната страна, патникот страна / Верзија : Со рачно поставување на вредноста / Стакло : конвексен Со огледало пак сигнали.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Детали за производот : Производ : Надворешноста Mirror Housing : Black Approval : одобрување E означени (стандард E) Обемот на испорака : Десната страна, патникот side Version : Со manual (рачно) adjustment Glass : конвексен.Со огледало пак signals Fit да Мерцедес-Бенц Спринтер Тип 906 2/2009 -, "Фолксваген" Crafter 30-50 Тип 2 E 2/2009- (за возила со широк надворешните ретровизори, долго мостови)Компатибилен со Мерцедес-Бенц Спринтер "Фолксваген" Crafter 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 30-50 2009-.

Карактеристики на понудата

Слични понуди