.

.

Бебе Вокер Деца Биланс на Велосипед Мултифункционален Децата Tricycle Deformable Мека Седиште 1-3-6 Години (Боја : Жолта)

Бебе Вокер Деца Биланс на Велосипед Мултифункционален Децата Tricycle Deformable Мека Седиште 1-3-6 Години (Боја : Жолта)

DEN 7232.88

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ♥ [предните тркала се прошири, да се зголеми дизајн : висока стабилност, безбедност не е малку, ќе се грижат за раст во уникатен. ♥ [3 во 1] : tricycle, бебе раст играчки, сите погодни за век (шопинг автомобил велосипед на пешаци, 3 во 1). ♥ [лизга педалата] : не се лизга на возилото, безбедност заштита. ♥ [удобно се справи со дизајн] : tricycle криви рачка на бебето е ергономски дизајниран за да се вози поудобно. ♥ [Животната средина Материјал] : тркалезна тело, животната средина-пријателски материјал е невкусна не-токсични, е тешко. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца Tricycle Age : 1-3-6 years Material : јаглерод steel Product тежина : 8 kg Color : Црвена, жолта, white Size : 60 X45 X36 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење.Answer : ___________________________ Note : 1. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.2. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт.3. Ве молиме да го користите под директен надзор на возрасен.4. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.5. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Овој производ 1-3 Cm.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.

Карактеристики на понудата

Слични понуди