.

.

Лексикон Caspian Ткаенина Едрилица Полулегнал Стол, Чоколадо

Лексикон Caspian Ткаенина Едрилица Полулегнал Стол, Чоколадо

DEN 12630.48

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Еден (1) едрилица полулегнал стол.Чоколадо текстура кадифен микрофибер тепих.Мазна и тивко прирачник полулегнал движење.Се повлече-табот систем за контрола на правото крајот оружје.Бродови во еден (1) кутија и да бара од собранието.Совршена за опуштање по долго ден, ова чоколадо микрофибер едрилица полулегнал стол е напор комбинација на удобност и стил.Полнети со висока густина пена, стол карактеристики здрав цврсто дрво рамка за траен стил и поддршка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди