.

.

Правоаголна Маса ги Опфаќа, Сина Роза Цвет Шема Рака Painitng Анти Навремено Tablecloth со Памук, Лен за трпезарија,Пикник и Кампување, 60x84in

Правоаголна Маса ги Опфаќа, Сина Роза Цвет Шема Рака Painitng Анти Навремено Tablecloth со Памук, Лен за трпезарија,Пикник и Кампување,

DEN 2318.40

Количина на стоки
Достапно

ღ【Квалитет Табела Опфаќа : 】Оваа табела покрие се направени од издржлив памук и лен кој ви дава добра издржливост атмосфера и не е лесно да се брчка. ღ【се Грижат Дизајн : 】Нашата едноставна tablecloth за маса има природни стилски темперамент.Класичен табела покрие дизајн во голема мера може да ги красат маса и се вклопуваат во било декорација.Покрај тоа,тоа може да се направи целата атмосфера во домот, но не и монотоно.И ние се осигура дека секој tablecloth големина е 60x84 инч.Значи, нашите табела поклопецот е совршено се вклопуваат за секоја табела со одредено големина. ღ【Функционална : 】квалитетот tablecloth не е лесно да се брчка по долгорочна употреба.И tablecloth може да се спречи предмети или дамките од оштетување на вашиот омилен маса и да се задржи на табелата, уредно и убави. ღ【Погоден За : 】Исклучителна табела поклопецот е погоден за партија,свадба,трпезарија и други pulbic места.Тоа е исто така идеален подарок за членови на вашето семејство и пријатели за роденден на денот на Благодарноста и други празници.Со користење на овој tablecloth затворени простории или на отворено може да додадете на вкупниот боја на маса и да се направи што повеќе интересни и релаксирачки да уживаат во забавата време. ღ【Лесно Да се Чисти : 】Рака мие најдобро или машина мие со ладна вода,нежно циклус.Не кајгана.Tablecloths може да биде тивко се пеглаат, ако е потребно.На tablecloth може да ги красат секој момент во животот и го направи животот повеќе смисла на обредот.ღWe избрана квалитет памук и лен текстура ткаенина,во голема мера се комбинираат мека и нежна памук со тешки и тешко носи лен.Ткаенината е издржлив,мека на допир и здравје,достапни во сите seasonsღWith стилски и едноставност дизајн,директно да додадете контакт на различни бои за живот.Нашите tablecloths се сите нови и прилагодени за задоволување на вашите извршување на квалитетот на животот.Исклучителна tablecloths може да одговара на вашиот внатрешен или надворешен тематските простор или заличи на простор за боја, игра завршувањето на допир.Убава маса амбиент ќе ги импресионира вашите пријатели.ღWe смислено подготвени различни големини на правоаголник tablecloths да одговара на вашиот сакан табела.Ова е целосна големина информации : 53x53in53x70in54x54in54x79in54x87in54x109in54x120in60x60in60x84in60x90in60x104in60x120in60x140in60x162inღour tablecloths совршено се комбинираат убавина и практичност.Парична казна лесна Едно парче tablecloth може да биде укината и чуваат повеќе погодно.Табела покрива не само што може да се скрие нередот под маса и да се задржи на табелата чисти и убави, но, исто така, не е лесно да се брчка по повеќе перења.И Нашите табела маска може да додадете стилски и убави изглед на вашата маса и го штити од гребнатини и дамки.ღThe текстура табела маска е добра за дневни оброци и страни за секоја прилика,како партија,ресторан и собирање на разни прилики.ღNot само совршена декорација за било на маса, но, исто така, еден идеал и изненадување подарок за вашите пријатели и членови на семејството на роденден,денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките и други празници.ღThe tablecloth може да биде лесно да се одржува од страна на миење на рацете или машина за перење со ладна вода, и може да се користи многу пати.Напомена,не кајгана!Ние се обрне посебно внимание на квалитетот на производот и услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме!!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди