.

.

Jakashy Кадрава Перика - Кадрава Перики За Црните Жени, Синтетички Чипка Пред Перика, Glueless Човечка Коса, Перики, Кадрава Чипка Пред Перика, Евтини Чипка Пред Перики (24 Ин

Jakashy Кадрава Перика - Кадрава Перики За Црните Жени, Синтетички Чипка Пред Перика, Glueless Човечка Коса, Перики, Кадрава Чипка

DEN 2397.60

Количина на стоки
Достапно

☛ Основни Информации на Кадрава Перика : Долго Навивам Бран Чипка Пред Перики 13*4 инчен чипка (Вид Потсетник : Малку Боја Разликата помеѓу Различни Монитори). ☛ Навивам Бран Чипка Пред Перики Предност : Висок Квалитет, Мека Коса Перика со Природни Косата, Висока Густина Прави Перика Целосна и се Избегнува Wefts Покажува. ☛ Оваа Навивам Бран црна перика може да ви помогне да се направи совршен изглед за секојдневно носење, датира, cosplay, концерти, костим, темата партии, видео пука или само за промена на изгледот. ☛ Општо земено, ние не препорачуваме боење на косата, бидејќи перика нема коса скали и не може да се заклучи долго боја за долго време, и боја ќе исчезнат побрзо.Во исто време, тоа е тешко да се исчисти коса обоена на внатрешната мрежа, или дури и не може да се мијат надвор, тоа е препорачливо да не боја на вашата коса. ☛Погодна за Различни Прилики Оваа црна пастелни перика е совршен за било Cosplay или костим партија, секојдневна употреба, подарок за испраќање пријатели и некои одредени тематските перформанси, со додавање на повеќе шарм за вас!.Објектот Стил : Плетенка Перика Материјал : Висока температура жица Коса Боја : Како на сликата show Weight : прибл.330g Note : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3.Ве молиме овозможи 1cm-2cm грешка поради рака мерење . 4.Не навивам или слагам со користење на било коса machine Package : 1x Перика Општи Совети за Фризури : 1. Ве молиме да се стави перика на перика застане за да ја задржи својата форма пред да се носат. 2. Може да се намали или да се намали на стилови ви се допаѓа. 3. Не обидувај се да добие секој коса совршено на своето место.Ова може да се направи вашиот перика изгледа "Неприродна". 4. Користете перика четки, чешли и други стил додатоци.Тие се направи стил полесно. 5.Овој објект е лесно да се мијат и се грижи само со користење на малку благ шампон во ладна вода. 6.Користете шампон & косата балсам да се мијат перика време на време да се задржи слободни, и нека се природно да се исуши. 7. Забавувајте се експериментира со различни изгледа! 8.Кога ќе го чешла перики,ќе треба да чешел Косата Завршува првата,а потоа чешел врвот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди