.

.

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 1-1/2 Количина 1000

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава на Машина Завртки 5/16-18 x 1-1/2 Количина 1000

DEN 2395.20

Количина на стоки
Достапно

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава На Машина Завртки 5/16"-18. Дупчиња вози стил дизајнирани да бидат водени од рамна глава или дупчиња шрафцигер или малку.Дувачкиот е исклучително отпорен на корозија, но многу мек материјал.Дувачкиот завртки однесување на електрична енергија и топлина.Најчесто се користи за : цевки, времето соголување, трим, радијатори, музички инструменти, огнено оружје.

Карактеристики на понудата

Слични понуди