.

.

Qewmsg Електрични четки за заби 3 Оценки U-Облик на Децата Електрична Четка за заби IPX7 Водоотпорен Заб за Чистење со Четка за Дете

Qewmsg Електрични четки за заби 3 Оценки U-Облик на Децата Електрична Четка за заби IPX7 Водоотпорен Заб за Чистење со Четка за Дете

DEN 1694.40

Количина на стоки
Достапно

1. U-облик дизајн : интимна U-облик дизајн 360 чисти без слепи области, се симулира форма на детските заби,.Чисти без пропусти. 2. 3 Оценки : 3 брзини корекција, за да се задоволат различните потреби и грижи Компатибилен со вашето орално здравје,?smart чистење на владата да се лесно да се четка забите. 3.ниска фреквенција звучен бран чистење : Нежно ниска фреквенција на вибрации, заштита Компатибилен со тендерот устата, звучни бранови се вози вода за чистење на забите, додека масажа на орален мускулите. 4. Водоотпорен дизајн : Водоотпорен дизајн на трупот на авионот, трупот на авионот може да издржи ерозија и упадот на проток на вода, како и база IXP7 е водоотпорен. 5.Високо-квалитетни материјали : анти-капка силикони тело, храна-одделение еколошки силиконски материјал, не-токсични и без мирис, заштита на здравјето на децата. 1. U-облик дизајн : интимна U-облик дизајн 360 чисти без слепи области, се симулира форма на детските заби,.Чисти без пропусти 2. 3 Оценки : 3 брзини корекција, за да се задоволат различните потреби и грижи Компатибилен со вашето орално здравје,?smart чистење на владата да се лесно да се четка забите 3.ниска фреквенција звучен бран чистење : Нежно ниска фреквенција на вибрации, заштита Компатибилен со тендерот устата, звучни бранови се вози вода за чистење на забите, додека масажа на орален мускулите 4. Водоотпорен дизајн : Водоотпорен дизајн на трупот на авионот, трупот на авионот може да издржи ерозија и упадот на проток на вода, како и база IXP7 е водоотпорен. 5.Високо-квалитетни материјали : анти-капка силикони тело, храна-одделение еколошки силиконски материјал, не-токсични и без мирис, заштитата на децата е health Description : Ова електрична четка за заби има ергономски се справи со тоа, е не се лизга, чисти забите длабоко и се грижи Компатибилен со забите.Спецификации : Применливи возраст : 2-12 години деца Оценет напон : 3.7 V Номинална моќност : 1 W Батерија капацитет : 400 м време на Полнење : 1 час Приближното траење на батеријата : 40 дена Производ големина : 101.63*41.69 (mm) Производ функција : три чистење modes Package се Вклучени : 1* Електрична четка за заби 1* Настава 1* USB податочен cable Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Карактеристики на понудата

Слични понуди