.

.

Германски Shorthaired Покажувачот Куче Моделот Печатење на Жените Бања Облека

Германски Shorthaired Покажувачот Куче Моделот Печатење на Жените Бања Облека

DEN 2383.20

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики На Производот : .Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер смеса.Карактеристики пријатна уште лесна ткаенина која е мека на допир и дише за удобност.Авто-вратоврска појас обезбедува безбедна и стилски универзална одговара.Вклучува две предни џебови за дополнителна меморија.Pawlion лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Карактеристики на понудата

Слични понуди