.

.

NIELSEN Меѓународни Издржливост Кујна Алатка за Собирање Флексибилни Нерѓосувачки Челик, машина за миење Садови Безбедно, Шпатула

NIELSEN Меѓународни Издржливост Кујна Алатка за Собирање Флексибилни Нерѓосувачки Челик, машина за миење Садови Безбедно, Шпатула

DEN 168.00

Количина на стоки
Достапно

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направена со трајни производи од не ' рѓосувачки челик и santoprene рачка за сила и флексибилност.ФУНКЦИОНАЛНА : Одлична за нервира хамбургери, saut�ги и зеленчук, и повеќе.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Долга дршка со мек зафат за удобност и леснотија при готвење.ПОВЕЌЕ ЗА ЉУБОВ : Проверете повеќе од нашите spatulas во разновидни форми и големини за да се добие комплетен сет.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : машина за миење Садови безбедно.Место безбедно во машина за миење садови безбедно за лесно чистење.NIELSEN се стреми да понудат квалитетни кујнски производи и готвење tools по конкурентни цени.Кога сите добри луѓе, состојки, кујнски алатки и храна доаѓаат заедно, ние Го нарекуваме овој Уметноста на Собирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди