.

.

Еуроспорт втората светска војна Платно Ранец, Торба

Еуроспорт втората светска војна Платно Ранец, Торба

DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Предвремени затворање.Платно.Спортски faux кожени ремени со месинг snap затворачи за брз пристап.Прилагодливи пена исполнет рамо ремени за удобност. 2 странични џебови и на дното на рака.Прибл. 16 во x 12, во х 4.5 кога се празни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди