.

.

BWBZ Смола Десктоп Украс Јога Десктоп Уметност Украси 3 Поставува Исклучителна Резба Подароци Кутија за Пакување Лесно да се Носат Место дневната Соба/Спалната соба/

BWBZ Смола Десктоп Украс Јога Десктоп Уметност Украси 3 Поставува Исклучителна Резба Подароци Кутија за Пакување Лесно да се Носат

DEN 4248.48

Количина на стоки
Достапно

1 : Дома декорација : Јога слика украси, едноставен и современ дом декорација занаети сетови, полн со спортски атмосфера, богати бои, исклучителна carvings, и жива изрази.Отварање на подароци за кафулиња, дневни соби, и вино кабинети. 2 : Јога украси : Јога вежби не е само збир на популарни или модерен фитнес вежби.Јогата е многу стара енергија знаење пракса метод, уметност, која ги комбинира науката и уметноста. 3 : Подароци кутија за пакување : подароци кутија за пакување, high-end атмосфера, удобни за носење.Основањето на јога се заснова на древната Индиска филозофија.За илјадници години, психолошки, физички и духовни дисциплини станаа важен дел од културата. 4 : движењата се меки и благодатно : еден потег е блиску до природата, како мазна како облак.Така елегантна и убава, се чувствуваат прегратка на природата, и да ги изразат љубовта во моето срце.Сè во животот се чини дека убавината што цвета во кругови, и декорација на маса може да се толкува на лицето вкус во животот. 5 : Креативен дизајн : убава крива, паметни и елегантен, креативни поза е жив, го стави во затворен простор не само што може да се опуштите, но исто така игра завршувањето на допир.Со различни ставови, едноставна украсни орнаменти, тивка и елегантен убавина enlivens атмосферата на животот.Јогата не е само збир на популарни или модерен фитнес вежби.Јогата е многу стара метода на практикување на енергија знаење.Тоа е целосна на спортски атмосфера, богата со бои, исклучителна carvings, и жива изрази.Сјајна златно тело додава елеганција и достоинство за овој уред.Текстурата на огради на панталони е јасно видлива, мазна и природни, а деталите се добро обработени.Име на производ : Јога украси Производ материјал : смола Производ во боја : злато Производ големина : како што е прикажано на Производот процес : полу-физички Изглед : Карактер Декорација тип : десктоп декорација Применливи простор : дневна соба, студија соба, спална соба, канцеларија, чај сала, ресторан, хотел, итн.Применливи сценарија : дома вили/хотел клубови/тематските ресторани/канцеларија области, итн.Содржи : Јога украси x3 Мерки на претпазливост : 1 : Поради разликата помеѓу прирачник за мерење и прикажување на екранот, може да биде од 1-2cm грешка во големина и боја ќе имаат мала боја разлика.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Слични понуди