.

.

LUOWAN Апстрактната Уметност Креативност Декорација Дизајн Елеганција Тротоарите Мрежа Модерна Ретро Rhombus Лесна Прашина Перат Обновливи Филтер и Обновливи Устата Т?

LUOWAN Апстрактната Уметност Креативност Декорација Дизајн Елеганција Тротоарите Мрежа Модерна Ретро Rhombus Лесна Прашина Перат

DEN 167.52

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.Нашите Производи Се Направени Од Високо-Квалитет 100% Полиестер Влакна, Кој Е Многу Мек, Дише И Да Се Перат.Постојат Пет Слоеви На Текстил Во Средината На Филтерот, Вклучувајќи Активиран Јаглерод Влакна.Носи Овој Производ Може Да Ве Заштити Од Прашина, Мали Честички Во Воздухот, Поленот, Итн. 2.Нашите Производи Се Испраќаат Во Рок Од 7-15 Дена.На Обновливи, Дише, Dustproof, И Безбедно Клапи Се Направени Од Активиран Јаглерод Влакна И Филтер Материјали, Што Го Прави Лесно Да Дишат.Можете Да Се Мијат Твоето Лице И Декорација На Филтерот. 3.Спарување Метод : 1 Со 2 Филтри.Филтерот Треба Да Биде Заменет Еднаш Неделно, Но Филтер Треба Да Се Заменува Во Согласност Со Фактичката Состојба. 4.М-во Облик на Нос Клип, Прашина-Доказ Лице Декорација, Може да Се Филтрираат Според Сите Носната Шуплина Тип, Така Што Лицето И Носот се Вклопуваат Повеќе Внимателно, Така Што Нема Да Остави Траги На Лицето.Флексибилни И Прилагодливи Earhook Со Прилагодлива Големина, Погоден За Повеќето Главата Видови.Погодна За Возрасни, Мажи, Жени,Заштити Од Прашина. 5.Идеален Начин Да Се Заштити Вашата Уста И Лице.Кога Ќе Одат Надвор, НЕ Можете Да Видите Премногу Нечистотии Во Воздухот.Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Вашето Здравје Е Непроценлива, И Идеална За Градинарство, Патуваат, Трчање, Планинарење, Спорт, Автобуси, Итн.Стилски И Соодветна Како Подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Идеален За Премин Преполн Аеродроми, Автобуските Терминали, Трговски Центри, Паркови И Преполните Градски Улици.Нашите Производи Се Многу Погодни За Мажите И Жените, Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневно Користење На Нашите Производи Се Многу Меки, Дише, Перат, И Имаат Копчиња За Да Се Прилагоди На Стегање.Може Да Се Користи Во Повеќето Средини, Како Што Е Отворено, Спална Соба, Клима-Условени Соба, Итн.Се Користи За Покривање На Устата И Лицето.Тоа Ја Заштитува Вашата Уста И Лице Од Штета, Која Е Од Суштинска Важност Кога Сте Надвор.Тоа Е Лесно Да Се Чисти И Се Носат Во Секојдневниот Живот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди