.

.

Kamisama Бакнеж Tomoe Аниме Перење Кошница Голема Ткаенина Валкана Облека Попречува за Спалната соба, Расадник Бебе Забавува Лесна за Носење Трајни

Kamisama Бакнеж Tomoe Аниме Перење Кошница Голема Ткаенина Валкана Облека Попречува за Спалната соба, Расадник Бебе Забавува Лесна

DEN 436.80

Количина на стоки
Достапно

Големина : 2 големини да се избере 16.5x13.8in и 19.6x15.7in.Материјал опис : Водоотпорен Оксфорд ткаенина,издржливи.На перење забавува опремување со две рачки,лесно да се движите.На перење кошница има голем капацитет и може да се одржи на облека за целото семејство.нашите складирање кошница prefect за перење забавува и дома orgainzer ,расадник забавува ,играчки кутија ,играчка за складирање за деца, момчиња и девојки.Нашиот тим, кошница со цртан филм шема, многу симпатична и модата.додава прскање на боја за секоја соба, а исто така се функционални.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 hours If не сте задоволни со нашите производи, можете да се вратите или размена со нив во било кое време.

Карактеристики на понудата

Слични понуди