.

.

Куче Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

Куче Печати Drawstring Торба Ранец Лесен Салата Sackpack Daypack за Училиште Патување Шопинг Спорт

DEN 1437.60

Количина на стоки
Достапно

Висок-квалитет и Трајни Cinch Торба : Направен од премиум квалитет оксфорд ткаенина (Пред-водоотпорен) и квалитет на решетката ткаенина (Back-Не е водоотпорен).Дише и удобно,нашите drawstring ранец е многу здрав и лесен.Голем Drawstring Торба со 3 Џебови : 13.8 X 18.5 инчен/(X 35cm 47cm).ЕДЕН главната преграда за вашиот тренингот опрема, спортска опрема сака облека, чевли, крпа, телефон, училиште книги, секојдневните набавки, итн.ДВА пред Патент џебови за очила за сонце, крпи, копчиња, пари, мобилни телефони и мали предмети.Здрав Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Ова drawstring торба со прилагодливи дебелина 8мм ремени кои може да се спречи од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар и ослободи вашата страна.Мулти-Функција Drawstring Салата Торба : Погоден за мажи, жени, девојки, момчиња.Совршен за активности на отворено,спорт,одмор,супермаркет,за дома чување,raining,трчање,јога,пливање,кампување,планинарење,училиште,салата,канцеларија,патување,патување и одмор како салата торба,училиште торба,плива торба,чевли торба,drawstring спортска торба,drawstring плажа торба и drawstring патна торба.Идеален подарок : Око-фаќање на Подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава и така натаму.Кога сте во потрага за удобен торба drawstring ранец се начин да се оди.Оваа спортска торба доаѓа со две надвор zippered џебови за клучеви, пари, мобилни телефони, и повеќе.Тоа е спортски ранец ви треба!Издржливост & Удобност : Направени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини што е супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Луѓе Од тренерите на играчи, на возрасните да младост, прилагодливи носи на рака им овозможува на сите да го користат со леснотија.Супер Лесни Светлина материјал нема да додадете оптоварување на вашиот сметководствена како и други тешки ранци.Лесен за Складирање може да се свитка во секој случај ви се допаѓа кога не се користи, кое ги зема мал простор.Се ПРИЛАГОДИТЕ Печати ОБИЧАЈ Drawstring Торба е прифатливо, само ве молиме контактирајте со нас.Прилики Нашиот Gymspack Tote кеси совршен за тинејџер, деца, млади девојки,момчиња жените и мажите за патување, прошетка, одмор,фитнес,паркинг (надворешен спорт.ПЕРЕЊЕ НАСТАВА - Рака мие Препорачуваме - не кајгана - Висат во сенка - Ниска температура за пеглање Гаранција Услуга : Ние ќе ви послужи wholeheartedly.Ако имате било какви прашања во врска со нашето адвокатско женска drawstring ранец ќе дадеме најдоброто решение и да се потрудиме да се справи со тоа за вас.Топло Совети ве Молиме овозможи 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.

Карактеристики на понудата

Слични понуди