.

.

LHGH Стигнале Clothesline Облека Сушење Багажник,Ѕид Монтирани Расклопна Огромен Капацитет Алуминиум Сушење Решетката за Бања, Кујна Хотел Спалната соба Балкон Перење и ?

LHGH Стигнале Clothesline Облека Сушење Багажник,Ѕид Монтирани Расклопна Огромен Капацитет Алуминиум Сушење Решетката за Бања, Кујна

DEN 5030.88

Количина на стоки
Достапно

Висок Квалитет : Изработени од нерѓосувачки челик,rustproof,лесно да се чистат со влажна мека крпа.Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид,внатре или надвор.Проширување на ѕид монтирани хармоника рек : компактниот се повлече-out дизајн е лесно да се инсталира,брзо и едноставно,кои може да ви помогне да заштедите простор,одржување на чиста и целосно функционална домашна средина.Користете го ова проширување со сушење rack во вашиот перење соба,бања,базен или област.Многу виси простор : Ова пати-во можност облека, фен рек ви обезбедува нозе виси простор за сушење пешкири,џемпери,влажни фармерки,парична казна облека,итн.!На род може да се користи со повеќето крпа клипови за да се зголеми погодност.Издржливост : за Разлика од кревката пластични или дрвени хармоника полици,овој ѕид-монтирани решетката е направен од силна нерѓосувачки челик,може да се користи во затворени простории или на отворено,и е лесно да се чисти.Лесен за инсталација : виткање крпа решетката е лесно да се инсталира во тесен простор над машината за перење и фен.Со комплетна галантерија,инсталација станува побрзо и полесно.Тоа содржи лесен-за-следење на инструкциите.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ : во Овој простор за заштеда на сушење рек дава простор да се исуши облека,крпи,delicates,долна облека,спортски градници,јога панталони,спортски менувач и повеќе без да се зема било подот;Лесно месеци на рамна ѕид површина со вклучен хардвер;Употреба во перење соби,помошни простории,кујни,бањи,гаражи или на балкони;голем перење и сушење систем за мал простор за живеење во колеџ dorm соби,станови,апартмани, condos,RVs и campers Material : Авијација aluminum Color : Мода Silver Bracket : должина 31cm,41cm,61cm,ширина 3cm,висина 5cm Rod должина : 1m Pole дијаметар : 3cm Bottom плоча : должина 16cm X ширина 4.5 cm X дебелина 5.5 mm Weight : 150 kg The пакетот вклучува : 1x сушење рек【Совети】-Овој производ само продава крпа бар.-Поради рачни мерења,им овозможи на 1-2 cm на мерење на разликите.-Поради различни компјутерски монитори,бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата,ве молиме да се разбере.Ви благодариме за вашата нарачка,ќе ја прими стоката во рок од 14-25 работни дена.Ако сеуште не сте го добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку е-мејл и јас ќе одговори на вас како е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди