.

.

Tlwangl Прстен Светлина 8/10/12 Инчен Dimmable LED Selfie Прстен Светлина за Видео во Живо Стриминг Фотографија Студио со Мини Tripod RGB Прстен Светлина (Боја : 10inch)

Tlwangl Прстен Светлина 8/10/12 Инчен Dimmable LED Selfie Прстен Светлина за Видео во Живо Стриминг Фотографија Студио со Мини Tripod

DEN 1852.80

Количина на стоки
Достапно

"Не fuzz, без отсјај, дури и мека светлина.Dimmable светлината и прилагодливи светла боја, така што ќе може да го избере најдобриот светлина на сила.Целосно пренослив и простор за заштеда.Можете лесно може да се задржи со вас да одат надвор без повеќе напори.Совршен за шминка, Tiktok видео, професионални тетоважа, You Tube снимање, selfie Фотографија, Instagram во живо стриминг, Зум онлајн настава.Исто така голема светлина да се користи за читање ноќ светлина.Како и за убав подарок за вашето семејство или пријатели.".Спецификации : Боја : Бела+Black Style:Нормално LED светилка,Со Tripod LED светилка,Со Tripod,Bluetooth selfie,LED светилка,Напојување : USB 5-8 V DC Влез, Моќ банка, полнач за Телефон, Компјутер и сл.моќ supply Ring светлина Димензии : Дијаметар 8/10/12inch Light Начини : Ладна Светлина (4200-4500 K), Топла Светлина(3000-3500k) , Дневна светлина(6000-6500k)Телефон Носителот големина : 2.2 инчен-3.7 инчен(5.5 cm-9cm).

Карактеристики на понудата

Слични понуди