.

.

Премија На Коса И Чешел Дрвени Чешли Природни Dalbergia Дрво Рачно Изработени Здрав Мазна Мост Нема Статични Detangle (Dalbergia Б Стандард Заб 7.6)

Премија На Коса И Чешел Дрвени Чешли Природни Dalbergia Дрво Рачно Изработени Здрав Мазна Мост Нема Статични Detangle (Dalbergia

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од високо-квалитетни природни едно парче Dalbergia, Анти-статички Не detangle Помалку коса кршење Намалува коса влече, се грижи за вашата коса.Сите чешли се рачно изработени со префинет традиционалните ракотворби, Супер добро направени, Ултра мазна и издржливи, повеќе тешки и цврсти од пластични чешел, Тоа може да се користи за многу години.Својата одлична за жените кои бараат да се намали кршење додека detangling, мост Нема статични кога се користи на сува коса, и не финтата кога на влажна коса, се Направи вашата нега на коса времето во пријатно искуство.Овие убави чешли обезбеди во двете стандард заб и широк заб верзија, широк заб чешел повеќе совршен за кадрава коса и долга коса, големината е исто така идеална без разлика дали тоа е на вашиот гардеробер или во вашата чанта, Вкупната Должина : 7.6 инчи (19.5 cm), се Справи со Должина : 3.1 инчи (8 cm), Ширина : 2.15 инчи (5.5 cm).Како одлична чешел и да дојде со хартиена кутија и прилично drawstring торбичка, Дефинитивно исто така, се убав подарок за Семејство, Пријатели, Колеги, за божиќ подароци убавина подароци роденденски подарок и Било фестивал партија.Ние и ветуваме : Овие се одлични чешли..најдобар чешел и вашите омилени чешел ..Тоа наскоро..Да, обично не се возбудени текот на еден чешел, но сега ќе..Супер добро направени и цврста и мазна, повеќе тешки и цврсти од пластични чешел, Тоа може да се користи за неколку години многу години.Чешел заврши многу мазна и лесна, па нема snagging на коса насоки, Таа работи многу добро, особено кога косата е влажна, па дури и повеќе, па кога имате Долга коса, Оваа чешел не ќе се скрши вашата коса, колку пластични чешел.Својата одлична за жените кои бараат да се намали кршење додека detangling, мост Нема статични кога се користи на сува коса, и не финтата кога на влажна коса, се Направи вашата нега на коса времето во пријатно искуство, Па секојдневно чешлање коса сега е бриз.Големината на чешел, исто така, е совршен за чување на тоа, во чанта или на вашиот салон. (Ве молиме видете ја големината информации во слика за секоја) Како одличен квалитет!Како одлична чешел и да дојде со хартиена кутија и прилично drawstring торбичка, Дефинитивно исто така, се убав подарок за Семејство, Пријатели, Колеги, за божиќ подароци убавина подароци роденденски подарок и Било фестивал партија.. *** Направен од Природно Дрво, Постојат мал боја варијанти и жито во рамките на секое парче Amhome Коса Чешли.Рачно изработени .Природни .Заштита .Присутни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди