.

.

Картер е Момчиња Деца Rashguard

Картер е Момчиња Деца Rashguard

DEN 281.76

Количина на стоки
Достапно

83% Полиестер, 17% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.UPF 50+ заштита од сонце.Брзо-за сушење ткаенини.Со UPF 50+ заштита и брзо сушење ткаенини, овој осип guard ќе ја задржи својата кожа заштитени на целиот ден, долго.

Карактеристики на понудата

Слични понуди