.

.

DYNWAVE Прекрасна Кадифен Крокодил Перница за Спиење за Девојки Pendant Подарок Божиќ Подароци

DYNWAVE Прекрасна Кадифен Крокодил Перница за Спиење за Девојки Pendant Подарок Божиќ Подароци

DEN 468.00

Количина на стоки
Достапно

УНИКАТЕН И ПРЕМИУМ - Совршени за сите прилики, вклучувајќи Родендени, Christenings Божиќ.ПЕРАТ - Ова препарирани животни, кадифен играчки може да биде суспендиран за исклучување површно со сунѓер и благ сапун за да се отстранат дамките.ВИСОК КВАЛИТЕТ Лежи во 19.68 инчи долг (50cm) и изработена од високо квалитетни материјали.СИМПАТИЧНА CUDDLY - врвен квалитет на кадифен крокодил / алигатор, погодна за деца од сите возрасти и соодветен играчка за учење преку игра.ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЗАБАВА - многу симпатична, симпатична, huggable, супер-меки крокодил / алигатор дизајн, за сите деца од раѓање.Опис : - ДИЗАЈНИРАН ЗА ЗАБАВА - многу симпатична, симпатична, huggable, супер-меки крокодил / алигатор дизајн, за сите деца од раѓање. - ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Лежи во 19.68 инчи долг (50cm) и изработена од високо квалитетни материјали. - СИМПАТИЧНА & CUDDLY - врвен квалитет на кадифен крокодил / алигатор, погодна за деца од сите возрасти и соодветен играчка за учење преку игра. - МИЕ - Ова препарирани животни, кадифен играчки може да биде суспендиран за исклучување површно со сунѓер и благ сапун за да се отстранат дамките. - УНИКАТНИ И ПРЕМИУМ - Совршени за сите прилики, вклучувајќи Родендени, Christenings & Божиќ.Спецификација : - Материјал : Кадифен и Cotton Size Табела : 50 CM Должина/19.69 inch Package Вклучува : 1 Piece Alligator Полнети Животни Plush Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

- Material:
Plush and Cotton
Size Chart:
Length 50CM/19.69inch :
Package Includes:
1 PieceAlligator Stuffed Animal Plush :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Слични понуди